Szpital: tel.: +48 81 561 24 70

Przychodnia: tel.: +48 81 561 24 51

Tomografia komputerowa: tel.: +48 81 561 24 51

Telefony do szpitala i przychodni czynne od 8:00 – 15:00

Poradnia czynna pon.-pt. 10:00-16:00

sprzęt

Inwestycje w profesjonalny sprzęt medyczny gwarantują jakość na najwyższym poziomie

 

Jakość świadczonych usług oraz sprzęt wykorzystywany w Ikardii do pełnej kardiologicznej diagnostyki są na znakomitym światowym poziomie. Ośrodek Ikardia posiada najwyższej klasy sprzęt do badań echokardiograficznych klasycznych i przezprzełykowych, dostęp do badań metodą tomografii komputerowej czy scyntygrafii perfuzyjnej mięśnia sercowego. Pozwala to na szybkie i dokładne zdiagnozowanie pacjenta oraz profesjonalne leczenie serca i naczyń, bez zbędnego odsyłania do innych ośrodków.

 

Szpital Ikardia wyposażony jest w sprzęt umożliwiający ciągły nadzór i monitorowanie funkcji życiowych pacjentów ze schorzeniami kardiologicznymi. Posiadamy również bogato wyposażoną pracownię diagnostyczną, która dostosowana jest do wykonywania badań kardiologicznych. Wszczepiane są stymulatory serca i kardiowertery.

 

W Ośrodku Inwazyjnym Ikardia sale operacyjne, w tym także sala hybrydowa, przystosowane są do wykonywania wszelkich zabiegów kardiochirurgicznych i naczyniowych, zabiegów małoinwazyjnych i hybrydowych.

 

Wysokiej jakości sprzęt specjalistyczny, który posiada w swoich zasobach Ikardia wykorzystywany jest także w specjalistycznej poradni kardiologicznej, w trosce o serca pacjentów ambulatoryjnych.

 

Zakup specjalistycznego sprzętu medycznego został sfinansowany ze środków własnych szpitala jak i dotacji celowych z programów europejskich.

Leczenie
NFZ

Leczenie Prywatne

Leczenie
Prywatne

Poradnia

Poradnia
Kardiologiczna

Poradnia

Tomografia
Komputerowa 

CENTER FOR CARDIOLOGY
INVASIVE IKARDIA
in Nałęczów

The clinic is open
Mon-Fri 10:00-16:00

ul. Michała Górskiego 9
24 -140 Nałęczów

+ 48 81 561 24 70
sekretariat@ikardia.pl