Szpital: tel.: +48 81 561 24 70

Przychodnia: tel.: +48 81 561 24 51

Tomografia komputerowa: tel.: +48 81 561 24 51

Telefony do szpitala i przychodni czynne od 8:00 – 15:00

Poradnia czynna pon.-pt. 10:00-16:00

profilaktyka

Ochrona przed chorobami serca

 

Pacjenci z ostrymi zespołami wieńcowymi z województwa lubelskiego jak i z całej Polski, mogą w Ikardii otrzymać pomoc w czasie jeszcze krótszym niż określają to zalecenia Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego. To ważna informacja dla pacjentów, gdyż czas stanowi cenny element w dalszym leczeniu i skutecznej rehabilitacji.

 

Choroby serca i naczyń stanowią najczęściej przyczynę zgonu w Polsce. Skuteczność ich leczenia zależy w dużej mierze od szybkiego rozpoznania i natychmiastowej interwencji kardiologicznej. Nie bez znaczenia w przypadku profilaktyki okołozawałowej pozostaje odpowiednia dieta jak i sprawność fizyczna, o którą może zadbać każdy człowiek.

 

Szpital Kardiologii Inwazyjnej Ikardia z siedzibą w Nałęczowie to znakomicie wyposażona klinika kardiologiczna, gdzie rozwijana jest zaawansowana diagnostyka serca i naczyń wieńcowych. Jeśli pomoc zostanie udzielona Pacjentowi na czas, to nawet w stanie zagrożenia życia i zdrowia pacjenta, ta szybka pomoc oferowana choremu, monitorowanie jego stanu zdrowia, ograniczają ryzyko wystąpienia zawału nawet o 30 procent! Dlatego też warto oddać serce w ręce wykwalifikowanego zespołu specjalistów z Ikardii.

 

Kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia pozwala na pomoc pacjentom obciążonym chorobami kardiologicznymi w ramach ubezpieczenia społecznego. Niestety są to ciągle świadczenia limitowane. Jeśli więc czas oczekiwania nie pozwala na wykonanie zabiegu w terminie oczekiwanym przez pacjenta, w Ikardii wykonać można także zabiegi komercyjnie, a sposób płatności elastycznie dopasowywać do własnych możliwości finansowych. Ikardia to klinika otwarta na potrzeby pacjentów.

W zakresie zabiegów komercyjnych pytania proszę kierować na email: prywatni@ikardiamgt.pl

Leczenie NFZ

Leczenie Prywatne

Leczenie Prywatne

Poradnia

Poradnia Kardiologiczna

Poradnia

Tomografia komputerowa

CENTER FOR CARDIOLOGY
INVASIVE IKARDIA
in Nałęczów

The clinic is open
Mon-Fri 10:00-16:00

ul. Michała Górskiego 9
24 -140 Nałęczów

+ 48 81 561 24 70
sekretariat@ikardia.pl